karel123

Jak odstranit virus, který zablokoval přístup k intenetu?

Zdravím, stáhnul jsme si hru a po klinutí na ní se mi úplně zablokoval intenet(bohužel jsem něměl antivirus) nejde mi jak integrovaný tak v pci portu, tak jsem tedy zformátoval HDD a nainstoval nový systém windows 7 ale nepomohlo to pořád se v tom pc na internet nedostanu :( mam tu tu ještě druhý pc a v tom normálně funguje bez problémů,

po kliknutí na ikonku síť „odstranit potíže“ žádnej problém to nenajde a avast co jsem ted nainstaloval taky ne-ten jen ukáže že nemá připojení k internetu

má s tím někdo zkušenosti?

mám klasickej stolní pc, Název základní desky: Gigabyte GA-MA790XT-UD4P

operační systém Windows 7 ultimate.

dal jsem do toho pc z flashdisku RogueKiller dal jsem scan a objevilo se mi toto: http://jyxo.in­fo/uploads/9F/9f161ff­09d3fe4f75c050657ec7b5ef­53b31b690.png

je tam něco PUM.Dns dám smazat ale je to tam furt , a ovladače tam mám všechny

Odpovědi
soles

Určitě bych zkusil „test po restartu“. Ale pokud zůstal vir PC i po zformátování HDD, tak to bude asi problém, vir může být v boot sektoru. A na to běžný antivir asi nepomůže.

Human

Vyzera to skor ze nemas nainstalovany potrebny ovladac. Aku mas dosku a sietovu kartu? Ak je to notebook, tak napis jeho presne oznacenie.

A v MBR urcite nie je virus (okrem toho virusy v MBR boli hudbou minuleho desatrocia), pri instalacii sa instaluje Windowsu aj bootloader ktory predtym premaze MBR.