Může se z Windowsu smazat Internet Explorer?

Nejlepší odpověď
Kepler

Programy se nemažou, je nutné je odinstalovat. Pokud není nabídka uninstall, je možno použít program Revo Uninstaller.

Další odpovědi
ivzez

Víte-li, jak na to, jde to.

PS:
Název Windows se neskloňuje.

Radius

Já mám Windows a Int. Explorer tam vůbec nemám, používám Firefox Quantum (verzi 60.0.1 (64 bitů)) od Mozilla.

anonym

Internet explorer je nejspíš ten nejhorší možný prohlížeč, na to jste zřejmě přišel aniž bych to zrovna já musel psát, jen tak rekapituluji, má smysl jej rozhodně nepoužívat a dát přednost Firefox, Chrome, Opera prohlížečům, které svou úlohu rozhodně zastanou mnohem lépe. O exploreru ale microsoft vždy tvrdil že je integrální součástí windows a odebrat jej nelze (z velké části to zřejmě byla jen póza kterou se snažil upadající podíl exploreru nějak zastavit tím že ho lidem prostě vnutí silou) přesto se jim ale podařilo jej do systému skutečně dost zadrátovat aby to nakonec byla pravda. Tedy imo odebrat nelze, nebo to není rozumné, prostě vymažte jeho ikony z plochy a start nabídky a nechte ho tam …

orestez

Pane Windowsu, píšu první příspěvek. Oni to tady tak píšou, víte. A já jsem ty rohlíky snědl. Tak jako že jo, souhlasím, jako kdybych souhlasil, kdyby mě to voštemploval rektor z Karlovy Univerzity. Jak se skloňuje české vokno, pokud to chci dát qoknu nebo vedle qokna, máme všichni qoknout? Víte, já jsem dítě z Příční 6. Jiný tentok svět si vytvořili jiní, ale pro sebe. Víte? Takže, palcem bourat svět.

ivzez

Windows → okna

Anglické slovo skloňovat podle českého vzoru
a v jednotném čísle místo množného → už bych
za ty roky asi měla být imunní, ale nejsem…