Spiritus

Jak odstranit skvrnu?

Na bílém tričku mám skvrnu po rajčeti.Už je vyprané a skvrnu jsem se snažila odstranit bělidlem.Ani jedno nepomohlo…Co s tím?

Nejlepší odpověď
panenka

Ve své knize rady a tipy pro hospodyňky jsem vám našla ,že Skvrny od rajčat odstraníte vodou s trochou čpavku nebo zředěným mýdlovým louhem. Starší fleky změkčíte mýdlovým louhem a trochou peroxidu vodíku.

Další odpovědi
verka

Zkus pokapat citrónem a pak vyprat v pračce.

ReHu

Co to bylo za bělidlo?

léčitelka

Pokud nepomůže nic, pak z té skvrny udělej vtipný obrázek pomoci barev na textil, alespoń budeš mít něco originálního! Chce to nadhled a ostrovtip.

Zdroj: vlastní zkušenosti