Jak odstranit pri malování rezatá místa vzniklá po zatékání vody na stěnách a stropech místnosí bytu.

Natření bílým latexnem nepomáhá.Sodný louh granule neúčinné.

Nejlepší odpověď
Drap

nejlepší řešení je opravdu pečlivě oškrabat a nanést nový štuk. Před aplikací štuku doporučuji použít hloubkovou penetraci. Na skvrny a mapy menšího rozsahu se mi osvědčilo oškrábat, přetřít syntetickou barvou a po zaschnutí přemalovat

Další odpovědi
irij

Nejlépe sedřít a naštukovat.

FOG

U nas se pouzivaji vetsinou sadrokartony a kdyz je tam nejaka „mapa“ ,tak se to pretre barvou – „KILLS“ nebo „PROBLOCK“,proste email – olej. barva.

urota

V prodejně BARVY-LAKY mají výborný bílý nátěr Izona v baleni 1kg