Kelt

Jak odstraním vloženou otázku? Nebo vloženou odpověď?

Teda spíše odpověď. Vložil jsem odpověď, ale spletl jsem otázku, takže jsem odpověděl na něco jiného. Pak jsem tu odpověď vložil na správné místo. Ale na tom starém místě odpověď zůstala a já nevím, jak ji odstranit. No zkusím tam něco napsat, třeba se to přepíše. Ale jestli někdo víte, jak na to, tak to uvítám. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jako stříbrný uživatel si otázku i odpověď můžeš skrýt, a to tím, že ji nahlásíš. Je nepravděpodobné, že by ji admin vrátil, už jsem to tak udělal. Anebo ji upravíš dovětkem a s omluvou.

Další odpovědi
Hufnágl

Pokud svoji otázku/odpověď nahlásíš adminovi, trvá to nějakou dobu než ji odstraní, ale jsou tady moderátoři, kteří bedlivě sledují příspěvky a pokud se jim nelíbí, smáznou to hned. Když mi dáš odkaz, tak odpověď nahlásím a uvidíme co se bude dít.