Avatar uživatele
Miroslavst

Jak odpovědět uživateli, který nedovoluje být kontaktován?

Uživatel(ka) pejsáček odpověděl(a) na dotaz otázkou. rád bych odpověděl, ale bohužel nedovoluje být kontaktován(a). Jak to udělat?
Taky by mě zajímalo, jestli se bojíte nebo proč to takhle lidi blokují? vždyť vás stejně nikdo nezná.
Doplňuji:
to standa: protože pejsáček odpovídal(a) na odpověď otázkou.
Další: založit otázku s děkováním není otázka a může být smazána.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
standa

…a proč neodpovíte do té původní otázky?

Třeba tak, že si dáte opravit svoji odpověď a doplníte text: „To pejsáček: … a text vašeho doplnění“

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-se-stane-kdyz-nezaplatim-internet-u-o2

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

V tomto případě je možnost dát odpověd do diskuse.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem si to neblokla, protože mi stejně z Odpovědí nikdo nepíše. Jinak jsem ve spojení s několika uživateli a když si napíšeme, tak ne přes Odpovědi, ale už přes naše vlastní e-maily. Někteří si to blokli třeba proto, aby nemuseli na odpověď dávat svůj e-mail, protože někteří uživatelé by si ho mohli předat mezi sebou. S jedním uživatelem to bylo tak, že on nedovoloval být kontaktován a já uživateli chtěla na něco osobního odpovědět. Navrhla jsem uživateli, ať napíše on mě a zanechá svůj e-mail. Já jsem uživateli slíbila, že jeho e-mail nebudu nikomu psát a nechám si to pro sebe. Problém mi to nedělalo a dodnes mám tento e-mail pro sebe. Ani na prošení bych ho nesdělila, protože je to osobní a nebudu to přeci nikde prezentovat.. Jinak zde už padla otázka, proč někteří uživatelé nedovolují být kontaktováni a jedna odpověď zněla, že uživatelovi začalo chodit hodně e-mailů s dotazy a proto si to bloknul, jelikož mu časté e-maily vadily..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Oslovit jmenem a přidat buď v původní,nebo jiné odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jakube33

Nebo založ novou otazku kde bude že mu děkuješ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal

Proč si lidé nepřejí být kontaktováni nechápu.Je to tady tak anonymní_!

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

Nerozumím proč by nešlo do vaší již existující odpovědi napsat doplňující text, který ´věnujete´ pejsáčkovi…

před 5071 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek