JohnyCJ

Co se stane, když nezaplatím internet u O2?

Rozhodl jsem se odstoupit od smlouvy u o2, už mi skončil závazek 2 let a když jsem tam volal, řekli mi že nejdříve musim poslat nějaký kód a asi tak za 2 měsíce to bude zrušený… ale platit nějakých 900 už teda nechci a už mam smlouvu s jiným poskytovatelem, co se stane když to jednoduše přestanu platit? Odpojí mi jen internet nebo to budou řešit soudní cestou?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neznám podmínky přímo dané smlouvy, ale internet odpojí na 100%. Dále ikdyž skončil dvouletý závazek, zcela určitě je zde klauzule, že se prodlužuje, nebyla-li dána výpověď. Ta jistě dána nebyla. Nejprve musíte podat výpověď-minimálně 30 dní a určitě začne běžet od 1. dne následujícího měsíce, tedy od 1.6.2010 a nejdříve skončí 30.6.
Za tu dobu mají nárok na finance za službu.
To Pejsáček: Ano, rovněž podat výpověď, pokud nechcete být dále v O2 tak, aby výpověď skončila s dobou, kdy končí závazek. Popř. bez výpovědi ještě nyní napsat nejlépe doporučeně, že si nepřejet prodloužení smlouvy a smluvní vztah skončí dohodnutou dobou.

Další odpovědi
anonym

obavam se ze zaplatit to musis, pokud si prosvihnul vypovedni lhutu nebo si spatne cetl smlouvu … porad je to platna smlouva, vymahatelna.

kosna

ja
mam u O2 internet a jsem spokojen,Pozor nap ufon to ma tak ze kdyz clovek prestane platit tak z nap 900kc udalaji 15.000kc jako mne a pak exekuce neni to dobre nedoporucuji a s O2 se da dohodnout tedkom mam od nich internet+pausal se zavaskem

pejsáček

Připojuji jednu otázku – snad neva?
Pokud mám telefon na paušál také u O2 a smlouva mi bude končit v červenci l.r., tak taky musím podat výpověď smlouvy???

Miroslavst

Chtěl jsem odpovědět pejsáčkovi, ale proboha jak, když nedovoluje být kontaktován(a).
Ksakru když něco chcete, tak si dejte otázku nebo povolte kontakt. snad si to přečte.