Pulina5

Jak odnaučit štěkat biewera 1 rok na televizi? Štěká na ni pouze večer, když jdou tam třeba koně . Snažíme se zabavit.

Odpovědi
_Bůh_

Koupili si psa, ale začal jim štěkat.

elkon

Zkuste se spojit s panem Desenským. http://www.psycho­log-psu.com/porad­na/index.php

Drap

Naučit psa důsledně povel nesmíš a v takovémto případě použít. Další možností je elektrický obojek proti štěkání a psovi ho dávat na televizi a další možností je, nepouštět psovi televizi.
Myslím si, že tento dotaz buď neni pravdivý, nebo pes štěká z jiného důvodu, než jsou koně+ v televizi. Psi převážně neregistrují žádné zvíře z televizní obrazovky a pokud ano, tak ho zaujme spíše rychlý pohyb, než samotné zvíře.

zjentek

A proč zrovna 1 rok. Co když potom jej to už nebude bavit a už se k tomu nevrátí. Je to riziko, já bych to nechal bejt a těšil bych se z toho dnes, stejně jako po roce.

Ad Drap: nesouhlas, co kterýho čokla zaujme v TV. Bys koukal, jaký zkušenosti s tím mám já! Oči by ti překvapením lezly z ďůlků. Jen na okraj.