Anička07

Jak odnaučit králíka bobkovat mimo klec?

Dobrý den, mám doma vykastrovanou králičí holčičku a nevykastrovaného králičího chlapečka .Holčičce jsou cca.2roky a chlapečkovy cca.1rok.musíme je pouštět zvlášť jinak kluk nastakuje na holku a když pustím kluka tak nedělá nic jiného než že de k holce klecí a začne tam dělat bobky a čúrat ani se tam ocať nehne nevíte jak ho to odnaučit?(kastrovat ani dávat pryč je nebudu

Odpovědi
Drap

Ani kastrace ti nepomůže. Králík neni pes a dělá bobky kde se mu zachce. Navždy budeš mít pokoj od bobků pouze tehdy, když králíka poskytneš nějakému chovateli hadů jako krmivo.