mirekborek

Jak odinstalovat Win8?

Mám na notebooku W7 a W8 ale 8ičky nejdou spustit nastala chyba! V msconfigu jsem je vymazal a myslel jsem že se vymažou a půjde pryč z disku složka z windowsama Windows ale ono nic je to chráněno a nemám oprávnění skoušel jsem vše ale nejde to! :( prosím skouším to přes W7
Doplňuji:
Ale nechci formátovat disk a nebo jen pomoct jak získat práva na mazání souborů ve složce v disku (C:\) Windows

Nejlepší odpověď
www

Soudě podle dotazu včetně doplnění bych nechal na zkušeném kamarádovi, nebo ještě lépe, servisu 😉
Názor

Další odpovědi
gecco

W8 nelze odinstalovat…
Musíš udělat kompletní reinstall na W7.
Zazálohuj si data a ´hurá na věc´…
😉
Doplňuji:
Ad Doplnění:

  1. zazálohuj si data (protože svým přístupem k problému si brzo shodíš instanci)
  2. zkus mi vysvětlit, co tím svým doplněním myslíš (mazat soubory v C:\windows není problém)