V.3.S.K

Jak odhlásit auto

Koupil jsem druhé auto,úplně stejné jako to první(nepojíz­dné).Chci odhlásit to nepojízdné ale tak ,aby mě zůstalo na nahradní díly.Abych nemusel dokládat doklad o eko. likvidaci.Nemá někdo zkušenost Dííky

Odpovědi
cukrar

Zkušenosti mám. Použijete zákon 56/2001 § 13, vyřazení pro zánik využití vozidla. (Metodický pokyn mdcr. číslo 9/2008)

V3SK už je to ok?

Zdroj: ICQ 55180641, skype: milancukrar

Bonifác

Já jsem odhlási auto a měl jsem jen Velký techničák (naštěstí) ani to auto jsem neměl. Na Magistrátu mi poradily, abych to auto odhlásil například jako psí boudu. Stačí sepsat prohlášení o tom že auto neleží na pozemní komunikaci a že máte pro něj jimé využití. Na Příslušném místě vám jistě pomohou. Je dobré kdyby jste měl od toho auta SPZ a techničáky, jinak musíte ještě sepsat, že jste je někde ztratil. Přeji hodně zdaru.