vita

Jak se provádí odhlášení auta při prodeji?

Ahoj.Prodal jsem přes autobazar auto,a majitel autobazaru mi zasilá doklady od auta a pry mam auto v mem mestě odhlasit. Co to znamena a co proto mudim udelat.Děkuji

Odpovědi
anonym

Potřebuješ kupní smlouvu kdo to auto kopil a pak zajdeš na odbor dopravy, kde dáš auto do tzv. polopřevodu. Tedy auto bude napsáno na kupce, ale ten musí auto přihlásit.
Je to proto, abyste nemuseli oba na dopravku, on bude napsán v tom malém okénku a na dopravce jej pak přihlásí.

Deli

Doplním – ještě musíš vrátit malý TP.

Taky se dnes ženu na DI, tentokrát přihlásit 🙂

cukrar

Stačí jen nacionále od kupce,(smlouva je lepší), pak Vaší občanku oba techničáky.
Zdarma bez auta..

Bazar byl jen zprotředkovatel…

martinnovick

Ahoj,

Doporučuji zajít na úřad s velkým TP a malým. Odhlásit vozidlo, následně poslat pojišťovně dopis že jste vozidlo prodal, ať vám vrátí zbytek pojistného.
Až budete kupovat nové vozidlo a řešit povinné ručení doporučuji si ho srovnat přes kalkulačku http://www.povinne-ruceni.com/kal­kulator/