Martin42

Jak ochránit dveře před poškrábáním psem?

interiérové dveře

Nejlepší odpověď
redy

Nejspíš škrábe když odejdeš, chce jít za tebou, některej pes se i bojí, nebo nudí.

Dát mu hračky, dostatek vody.

Nebo mu řekni, jestli toho nenechá, že půjde do útulku. 🙂

Další odpovědi
gecco

  1. potáhnout povrch dveří nepoškrábatelným materiálem
  2. potáhnout povrch dveří šmirglem (ono ho to škrábání přejde)
  3. vychovat psa

___
Co bude nejúčelnější??
😉

Lamalam

Odnaučit psa škrábat.

Kepler

Možná se osvědčí tvrdý lak, ale nemám to vyzkoušené http://www.express-color.cz/produc­ts/uretex-u-1023-uretanovy-lak-na-drevo-2-5l/
Nebo navleč hafíkovi bačkůrky na šňůrky 🙂

nyjono

  1. Pes potřebuje větší aktivitu, procházky, hry, …
  2. Pokud škrábe, když odejdete, je možný, že se cítí nejistý, bojí se apod. Určitě se dá uklidit a odnaučit se to.
  3. Natřít dveře odolným lakem. Na podlahy, lodě apod.

Mc Merkurion

… nezavírat je >>> vyzkoušeno, ty co chceš zavírat, oplechovat … pedikůru nedoporučuju, je to týrání zvířat …

Drap

Je několik způsobů. Odstranit dveře, nebo psa. Já osobně bych se více věnoval psovi a odnaučil bych ho škrábat. Neni to vina psa, ale pána, který ho takto vychoval a dovolil mu aby mu od mládí devastoval byt. Do útulku by možná bylo nejlepší dát majitele toho psa.

Jugar1

Haha,nepoškrá­batelným materiálem,smir­kem,to je masaker,moje štěně by to servalo hned ,at by tam bylo cokoliv,je to nesmysl,má to v sobě.

gecco

Štěně by servalo nerez plech, sklo, šmirg?
😁
Inu ano, zřejmě má chování řeznického psa – jako páneček…
😁

Kepler

Pořád se jenom vysmíváš a rejpeš, ale odpovědi na otázku se člověk od tebe nedočká. No bodejť, nejsi schopen…