Mchalka

Jak obarvit khaki džíny ?

Dobrý den, nedávno jsem od slečny koupila khaki džíny, ale bihužel vypadají jako kompletne pocákane od bahna, pry to tak ma byt. Potrebovala bych se techto fleku zbavit… Zvladnu si je obarvit sama doma nebo je mam nekam na prebarvemi dat? Je to 98%bavlna a 2% elastan. Jsem z Pardubic,, moc dekuji za odpovedi a pekny den

Nejlepší odpověď
marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/daji-se-dziny-obarvit
Pokud jsi zručná, tak lze. Barvou Duha nebo Iberia, nejlépe v pračce. Pokud ne, nech si je obarvit v Čistírně.