Jak nejsnáze vytvořit bezpečnou místnost proti fyzickým zraněním?

Ještě lepší formulace – jak nejefektivněji vypodložit stěny a podlahu místnosti molitanem, či tak? Dejme tomu, že třeba potřebuji místnost pro epileptika na spaní, či tak… (Zkrátka, aby se mohl rozeběhnout, padat, …) Krom způsobu instalace mne zajímá právě i materiál. Polystyren mi připadá také dobrý, ale zase efektivita když se drolí… Lepit, přibíjet, vrtat – to vše určuje náročnost akce, ale také kvalitu výsledku.

Nejlepší odpověď
Emefej

Lepší než polystyren by asi byl molitan nebo jiná podobná pěna.

Další odpovědi
Smackdown

Matrace takové ty žluté.

Drap

Občalounit místnost pomocí molitanu a koženky, nebo podobného materiálu.

zjentek

Tak to je těžké, to nikdo nemuže takhle určit… no najít, co je bezpečnější než cihla, betoun a parkety… též záleží na kořínku pacienta… někomu by stačil sádrokarton, já nevim… a plovoucí podlaha s koberci třeba…

Anebo pojistit přímo osobu
https://cdr.cz/cla­nek/vyberte-jeden-ze-tri-navrhu-noveho-skafandru-pro-ucely-nasa