osadník

Jak nebýt nervózní před přijímačkama? :(

Zdravím :),
V úterý dělám přijímačky na Sš,ale jsem nervózní už teď. Nějaké rady na odstranění nervozity?

Odpovědi
nes

Řekni si, žes proto udělal/a všechno, co jsi mohla. Dobře se na ten den vyspi, a pohodlně oblékni, také se najez. Nestresuj se a mysli radši optimisticky.
Přeju hodně štěstí:)

Já si vždycky u maturity a podobných zkoušek říkal, že o nic nejde a když to pokazím tak to zkusím znova. S takovým přístupem jsem udělal všechny zkoušky bez nervů a učení.