Kelt

Jak natřít kovové zábradlí a sušák na prádlo, které jsou na balkoně?

Máme na balkoně kovové zábradlí a přidělaný rošt, kde jsou nataženy prádelní šňůry. Měl bych to natřít, tak se na to chystám v srpnu, až tu nikdo nebude a bude dlouho světlo. Asi bych to měl oškrábat, pak natřít základem a na černo, nebo na hnědo – balkon. Jak postupovat, jaké barvy použít a jak natírat, kolik nátěrů a v jakém intervalu (jak dlouho to schne)? Děkuji

Odpovědi
ivzez

Jestli bydlíte ve vlastním domě, poraďte se s prodavačem
„Barev-laků“ → většinou poradí dobře.

Jestli jde o byt ve vlastnictví a v domě je SVJ, dohodněte
se napřed s vedením SVJ (balkón nemusí být Váš).