Jak natočit video k písničce

Ahoj, máme domácí úkol do informatiky, natočit video k libovolné písničce. Vybral jsem písničku 't.A.T.u. - not gonna get us',ale nevím co by se mělo na videu všechno dít. Nevíte o nějakých základních věcích?

PS: na videu by se aspoň párkrát mělo objevit jak kamarádka zpívá (ale nemá tam být pořád), jednoduše řečeno jaký by mělo mít toto video děj?? :)
Díky ;)
Doplňuji:
(Jsem z Brna, takže je tu možností dost)

Odpovědi:

Bronzový

Musíš zapojit vlastní rozum, představivost, fantazii a sám něco vymyslet, těžko ti tu někdo bude vymýšlet osnovu k videu.
Mrkni na podobné videa na YT a nech se inspirovat :)

Podle mne by mělo video nějak souviset s písničkou (textem), ne?
A DÚ má - zřejmě, procvičit (prověřit) tvou schopnost pracovat s programem na střih videa, ne? Pokud nemáte nějaký určený, doporučuju třeba Avidemux ( http://fixounet.free.fr/… ).
;-)
Natoč si několik vhodných videosekvencí a ty pak sestříhej-zkompiluj.

Bronzový

Možností máš dost, máš vybranou píseň, její délku, dynamiku, akčnost a podle toho bys měl vybrat nějaký děj. Ten by sis měl nahrát a pak nějak upravit, sestříhat podle toho. Ve filmech je to asi opačně, napřed se udělá film a k tomu se složí hudba. Pokud je hudba rychlá, měl by být i rychlý děj, pokud je hudba pomalá, nebo její část, měl by být i děj pomalý. Nehodí se pohřební scéna a k tomu například hudba It´s my life od Bon Jovi - pokud nechceš točit komedii. Ty máš vybranou skladbu, snaž se obsah písně nějak dostat do děje videa.

Pokročilý

Asi nějaká střední škola, kde kantor vůbec netuší, co takový videoklip skutečně obnáší... Scénář, režii, zvukaře...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4536
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2526
Zlatý briketka10 2328
Zlatý annas 1889
Zlatý quentos 1578
Zlatý iceT 1530
Zlatý tom004 1522
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1443

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.