štamgast

Jak nastavit ventilátor?

Tak už mě to horko ****** tak, že jsem si koupil stolní venitlátor, průměr 23 cm. Teď akorát nevím, jak ho nastavit abych z toho neonemocněl. Teď ho mám tak, že na mě proudí jenom „okraj“ toho vzduchu. Nebylo by lepší zapnout otáčení hlavice zleva doprava že by na mě proudil chvíli silný proud vzduchu a chvíli nic?

pumík: Prosím?!

Odpovědi
anonym

Dej si ho tak, aby se točil jiným směrem, než na tebe, všechno jsme to probrali: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-resite-vedro-v-noci

anonym

Vám už nepomůže, ani svěcená voda, bohužel.