Kamil Kretek

jak nastavit seznam jako domovskou stranku

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na tipu prohlížeče, ale v nastavení přepsat www adresu.
Ale např. seznam má přímo dole odkaz Nastavit seznam jako domovskou stránku, stačí na to kliknout.

Další odpovědi
Braník

jaký máš prohlížeč?
bývá někde na ploše ozubené kolečko,na to klikni a pak možnosti internetu
a tam nastav domovskou stránku seznam,.cz

Bedy

Pokud Vám to nejde, tak Vás pořádám o výpis z Hijackthisu, protože tam máte nějakou potvoru. Jinak Seznam má dole odkaz Nastavit Seznam jako domovskou stránku – na to kliknout a je to.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.