hippeace

nová verze mozila firefox

ted se nam nainstalovala nova veze mozili ale ja ji nechci jde to nějak dát pryč, jinak důvod proč ji nechci je, že v minulé verzi když sem zavírala okno s více panely tak se mne to ptalo jestli je chci uložit aby se při spouštění internetu hned nahráli a ted v nové verzi se jen pta jestli chci opravdu zavřít okno (a nic se neukládá) jde alespon jeden z problémů vyřešit?

Doplňuji:
to co píše ge0rge a hykam to mám už dávno ale stále se mi nezobrazuje ta otazka a to co píše butani moc nepobíram muzes mi napsat na mail barakulichova@seznam.cz stylem jak pro debi.. díki

Nejlepší odpověď
anonym

postup krok za krokem pro Firefox 4.0 nebo novější …

velmi jednoduše

Menu
->Nastavení
->Možnosti
->Obecné
->Při startu aplikace Firefox
->Zobrazit okna a panely z minula

Další odpovědi
Hykam

Nástroje > Možnosti > Panely > Varovat, pokud uzavírám okno s více panely (zatrhnout)
Doplňuji:
Pro Butani:
Já tam tu volbu mám i bez tvého postupu

Hlada

Vrátit systém před instalaci aktualizace pomocí bodu obnovení.

led

vo verzii 4.0.1 už toto varovanie jestvuje tak ako píše Hykam

pokazdejinak

já když zavřu firefox s více okny, tak je zase potom všechny otevřu – bez nějakých hlášek o ukládání nebo otázek, jestli to opravdu chci…
poprvé se mě to zeptalo, já zaškrtla ano a příště nezobrazovat.. a je to a funguje to :)

btw. mám verzi 4.0.1

doplnění – a po provedené kontrole zjišťuju, že to mám nastavené přesně, jak píše ge0rge :)

Děda Louda

Zcela prostě zakaž dotaz (varování).

Klikni na Menu – to je ten nápis Firefox v červeném poli vlevo nahoře. V pravé (modré) části okna najeď na Možnosti. V novém okně opět klikni na Možnosti. Klikni na kartu Panely. V seznamu zruš zaškrtnutí (fajfku) ve čtverečku na řádku Varovat, pokud zavírám okno s více panely. Volbu potvrď tlačítkem OK.
Ve Tvé duši se rozhostí klid a tatam bude i nervozita z dotěrných dotazů a varování.
Přeji zdar.
Ta volba v nové verzi (4.x) skutečně je, není nutno vymýšlet a vytvářet chyméry s adresním řádkem či podobné zběsilosti.
Posledně zavřené panely a okna najdeš v Historii.

rvrablik

Jako výchozí stránku mám pro Firefox 4 nastavenu „about:home“ (a v nastavení – obecné – po startu „zobrazit mou domovskou stránku“).

Pak stačí kdykoliv okno Firefoxu uzavřít křížkem. A při dalším spuštění se velmi rychle načte stránka obsahující:

  1. ikonu Firefoxu („oranžová lištička“
  2. vyhledávací pole Google.com
  3. ikona „Obnovení oken“ (modrobílá, v angličtině „Restore Previos Session“)

Kliknutím na modrou ikonu se načtou všechny okna tak, jak byly otevřeny těsně před uzavřením okna Firefoxu…

arygnoc

pošli mi na tatrahome@seznam.cz maila, pošlu ti instalačku na mozillu od verze 2.0 výše, kterou budeš chtít.
Firefox 3.6 jsem nepoužíval (pomalej), ale 4.1 je výborná, jsem spokojen.

Jinak mám pocit, že v Historie → jsou i možnosti s otevřením naposled zavřených panelů i ikon (mám dobrej pocit, je to tam).