patrikkkortu

Jak nastavit aby ten koho nemam v přátelich mi lajknul fotku na fb?

Odpovědi
www

Už jsem ti psal interní poštou něco o zdejších pravidlech, se kterými souhlasils při registraci. Nejasnou a nepřesnou otázku můžeš totiž doplnil v diskuzi, nikoliv stále dokola opakovat, proto tak učiň!
P.S: hrubé urážky si příště nechej od cesty, i to se zde trestá.

ivzez

Tady jsem před chvilkou odpověděla:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nastavit-na-fb-aby-mi-nepritel-lajknul-fotku-proc-mi-prosim-vas-odstranujete-otazku