patrikkkortu

Jak nastavit na fb aby mi nepřitel lajknul fotku? proč mi prosím vás odstranujete otázku?

Doplňuji:
dobře, omlouvám se.. tím nepřitel jsem myslel jako že to není muj přitel.. ne že jsem ho bloknul, ale že ho nemam v přátelich

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já ti ji neodstraňuji, ale myslím si, že to někdo udělal proto, že ji máš nesmyslně položenou. ☹

Jaký nepřítel??? To jako někdo koho sis zablokoval??? Tak ten tvoji fotku nelajkne, protože se mu tvůj profil nezobrazuje. Tak to budeš muset zrušit tu blokaci.

Jestli ses ptal na něco jiného, než jsem odpověděla, tak se zeptej znova a česky 🙂
Doplňuji:
Tak si musíš v nastavení zvolit, že můžou vidět a klikat na tvůj profil i cizí lidé. To ti ale nedoporučuji, internet je plný úchylů. To nastavení soukromí má svůj smysl, pokud ho znáš, tak si ho dej do přátel.

Další odpovědi
ivzez

Být to na jiném webu, napíšu nahrávat tak dobré fotky,
aby je ohodnotil téměř každý.
To ale neplatí pro Fb, který každý obrázek
převede do šíleně zkomprimované­ho JPG.

Lidé, které nemáte v přátelích, mohou Vaše příspěvky nebo fotky
„lajkovat“ v případě, že je vložíte jako veřejné.

Ale to bych nedoporučovala,
lepší je nastavit viditelnost jen pro přátele,
max. pro přátele přátel.

Všechny možnosti nastavení a nastavení soukromí
najdete v horní (modré) liště – první dvě ikonky z pravé strany.