petra15

Jak napodobit „bleskovou vichrici“ novinaru ?

Chtela bych usporadat tanecni vecirek 70-tych let,naprosto slusny,bez nikotinu a alkoholu,zato ale s peknou muzikou(je nas 6 paru),a kazdy,kdo vejde bude jakoby "privitan novinari"bleskanim (jakozto hvezda).Jak to udelat ?

Nejlepší odpověď
štamgast

To chce hodně foťáků s bleskem.

Další odpovědi
lukas.zmizik

měla by sis zapůjčit zmizíkovo stylové fotografické zařízení z téhož období, jak by bylo libo i s bleskem z moderní doby, který to hravě a stylově umí rozbalit stroboskopickým efektem ku vytvořeni pozoruhodných fotografií neboli hrátek s časem a světlem…

a nezapomeňte se oslovovat soudružky a soudruzi…
http://www.zmi­zik.com/upload/zmi­zik_w.jpg

petra15

zmizik
…ano,ale chybi tam ty slibene bleskace…
…ma se jednat jen o tu hudbu sedumdesatych,jako Walk in the Park(Nick Stracker),Dancing Queen(ABBA),Fo­xOnTheRun(Swe­et),Rock your baby(GeorgeMcCra­e),Laughter in The Rain(Neil Sedaka),Sweet Sensation-sad sweet dreamer…proste to nej.....Co ty na to ? Jde ten vyber ?

lukas.zmizik

och, to je výběr mého srdce, samozřejmě bych tam hodil neco jazzového, třeba Gerry Rafferty – Baker Street, nebo Smokie – Living Next Door To Alice, v té době fičelo aj The Doors http://www.you­tube.com/watch?v=KuP6m_OS­jRY …moje oblíbené:)