1vlasta1

Jak nápnápisi odpověď k me otázce na někoho odpověď?

Doplňuji:
Pardon ja když nápisů nějaký dotaz někdo ho o komentuje a já potřebují na to odpovědět (konkrétně tady na odpovedich.cz)

Nejlepší odpověď
quentos

Nerozumím řeči tvého kmene.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Napiš odpověď do diskuze.

anonym

Když na to potřebuješ odpovědět, tak tady, jak jsi psal to vysvětlení, nebo do diskuze

Funna

pokud budeš psrát tamkové zmatky jao ted pak tak je zbytecné prtát nekoho dal…

jak se ti četla má odpověď?…než něco odešleš, tak si aspoň přečti, co jsi vyplodil…

až vyčerpáš „doplněna:“, stejně jako jsi to udělal „opravou“ teď, další komentář napiš do diskuze, nebo pokud se chceš obrátit na konkrétního člověka, v jeho profilu najdeš „poslat zprávu“ (pokud ji nemá zablokovanou)…

marci1

Buď svou odpověď doplň, nebo ji napiš do diskuze. 🙂