ferenc

Jak napíši na klávesnici HAMA k tabletu zavináč? CTRL+ALT+V nejde, znak na tabletu není.

Jedná se o klávesnici IGET. Nemá pravý Alt, nefunguje ani Alt+64, ani nic z navrhovaných odpovědí.

Nejlepší odpověď
quentos

Zkuste ještě pravý Alt (Alt Gr) + V.
Pokud nic z toho nefunguje (což bych se divil, neděláte to spíš blbě? Zmáčknu alt, DRŽÍM HO a mezitím vyklepu 64 na num. klávesnici) a potřebujete ho k něčemu jinému než poslání emailu, řeší se to nouzově tak, že se napíše do závorky (at). Pokud ho potřebujete do mailu a opravdu nic z toho nefunguje, nedá se nic dělat než otevřít Word, najít ho v mapě znaků a okopírovat ho pomocí Ctrl+C a Ctrl+V do adresy.

Další odpovědi
Mc Merkurion

tak si ho zkopíruj tady ode mne: @ a pak si ho někam ulož…

gecco

Kukni na klávesu „2“, zavinutec by měl být Shift + 2…
😉
A nebo upřesni typ klávesky, Hama je zcela neurčité…

BANAN93

ALT + 64 = @ také