BohousDostal

Jak naložit s “pro mě” neexistujícím protokolem?

Dobrý den. Utrpěl jsem pracovní úraz, který nebyl zapříčeněný moji chybou, nýbrž únavou materiálu, kde tento samotný fakt byl uveden v knize úrazů. Situaci ve věci odškodnění trvalých následků jsem předal advokátovi, který veškeré podklady vč. lékařského posudku a všech dokumentů zaslal zaměstnavateli. Zpět se vrátila odpověď, že celá situace bude předána pojišťovně, která vyhodnotí, o kolik můj úraz bude krácen, jelikož šlo z jisté míry o mou -citují- lehkomyslnost a kde jsem jako proškolený zaměstnanec nevěnoval pozornost kontrole, a že tato skutečnost byla zapsána v protokolu.

  1. ustřelení čepu nešlo zabránit, ani předcházet, šlo o únavu materiálu, která nelze jakoukoliv kontrolou zjistit, pouze jsem vykonával činnost, která byla nezbytná pro provedení práce

2)žádný protokol, který je zmiňován, jsem neviděl, nepodepisoval a zároveň s ním nesouhlasím.
Jak v celé situaci a pokračovat a řešit jí?

Odpovědi
Drap

Pokud nesouhlasíš s takovýmto závěrem, můžeš se bránit pouze soudně. Pokud máš pravdu, tak soudní znalec to jistě odhalí.

Kryšpín

Mrkněte na – nahradaskody.cz