Avatar uživatele
slevin

jak naladit tv?tv toshiba

mam dva roky starou tv toshiba a neobjevuje se mi tam google obchod.jinak netflix,youtube a dalsi ano.
v druhem pokoji mam router na sim kartu+setobox(tam mam naladenou starsi tv)a funguje vse normalne.na toshibe se mi normalne objevuje ,ze jsem pripojen(pres O2).ale pokud tam pry nemam google obchod,nebo play,tak to nepujde naladit.poradi nekdo jak nato?diky

Zajímavá 0 před 85 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Z vašeho dotazu předpokládám, že máte Android TV od společnosti Toshiba a chcete do ní nainstalovat Google Play Store, který se vám momentálně nezobrazuje. Nasledují postupy, jak to udělat:

  1. Pokud máte ve vaší TV operační systém Android, mělo by být možné stáhnout Google Play Store z obchodu s aplikacemi, který je na televizi již nainstalován. Obvykle je to něco jako „Aptoide TV“ nebo něco podobného. Po otevření obchodu s aplikacemi vyhledejte Google Play Store a pokračujte ke stažení a instalaci.
  2. Pokud však váš televizor nepoužívá operační systém Android, nemusí být možné Google Play Store nainstalovat. V tomto případě byste mohl zvážit použití externího zařízení, jako je Google Chromecast nebo Android TV Box, které by umožnily přístup k aplikacím Google Play.

Jestliže máte problém s naladěním TV stanice, budete muset provést automatické nebo manuální vyhledávání kanálů. To se obvykle dělá v nastavení televizoru, pod položkou „Nastavení kanálů“ nebo „ladění“. Detailní postupy by měly být uvedeny v manuálu k vašemu televizoru.

Pokud máte konkrétní model televize Toshiba, mohl bych vám poskytnout přesnější rady pro vaši situaci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek