alexandra

Jak naladit kanály v TV

Mám LCD TV Samsung a kabelovku,kterou mám přez kartu strčenou v CI slotu v televizi.Teď jsem si tam chtěla přidat nové kanály které mi nabídli, HBO apod. Tak jsem to musela celé znovu přeladit a teď to nemůžu znovu naladit. Háže mi to tam pouze těch pár digitálních kanálů,které jdou přez antenu.Vím,že jsem tehdy musela dávat nějakou frekvenci,ale nemůžu si vzpomenout,jak jsem to dělala.Poradíte mi prosím někdo??

Odpovědi
Jikra

Před laděním v menu TV zvolit pásmo C.

Michal Kole

Kanály jsou asi naladěny na settoboxu a na TV jen přepnete na vstup signálu ze settoboxu