eRko007

Jak na naladění televize v PC ?

Zdravim, chci se zeptat nevlastním televizní tuner, ale četl jsem, že to lze nějak naladit přes VLC. To jsem zkoušel, ale když se chci připojit tak naběhne chyba „zadaný vstup nelze otevřít“ Newite někdo co s tim ? Diky

Nejlepší odpověď
Awe

Pokud vim, tak si stahnes jakoby soubor kde je v jednoduchosti ulozeny server IP. a ten jednoduse prehrajes jako video… je to delane pres streaming a je to dost nestabilni. vetsina techto serveru dlouho nefunguje. ja si nechal u sveho poskytovatele internetu udelat IP TV a je to parada. Nestoji me to nic a mam 50 stanic, jak ceskych tak zahranicnich. zeptej se spise na tohle a neres vlc, to je k nicemu…

PS: za pripadne preklepy se omlouvam, pisu z telefonu z prace:)