Jak nakreslit kruh tužkou?

Jedním tahem a „dokonale“…

Nejlepší odpověď
1popelka1

Obkresli nějakou minci ;)

Další odpovědi
quentos

jedním tahem to nejde, leda že máte na mysli kružnici. Jinak kruh vyžaduje uvnitř výplň a ta jedním tahem půjde těžko.

lilibou

privaz na tuzku provázek, druhý konec provazku drz (nebo jej pripevni spendlikem)ve stredu budouci kruznice a tuzkou jed podel napnuteho provazku:)

pomoci provazku se daji delat i jine tvary napr elipsa..vyuzívá se to v zahradnictví nebo pri dekoraci zahrady aby meli perfektni zahony:) to nas ucil ucitel deskriptivy:)

Toruk

  1. obkreslit pevný objekt „dokonale“ kruhového tvaru
  2. tužku vložit do kružítka a nakreslit kružítkem