Kelt

Jak nabrousit ořezávátko na krajon?

Mám dva krajony, v každém ořezávátko, co vypadá jako stolička se čtyřmi nohami. Jedno je dobré, ale to druhé je nějaké tupé, takže když zapomenu krajon s tím dobrým ořezávátkem, píše se mi špatně. Jak to vybrousit, naostřit? Děkuji.

Odpovědi
elkon

To asi těžko, než něco vymýšlet, je lepší koupit nový krajon.

Drap

Bez speciálního, velmi jemného nářadí tyto věc nenabrousí. Nutno nabrousit tak, aby strana, která ubírá tuhu, byla vybroušena do rovného, hladkého břitu, bez nerovností a otřepů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone