Hlasnik

Jak na zlatokopky?

Obecně by mě zajímalo, jak na ně? Jak si je uchovat, jak na ně udělat dojem. Vím, mít peníze, je to o dost snažší, ale zajímají mě i další triky.

Kvůli tomu ta otázka zde není a tak bych se s vámi chtěl poradit ohledně tohodle menšího příběhu, jak byste vy postupovali být na mím místě:

Znal jsem se tenkrat s jednou holcinou. Schazel jsem se s ni tak nejak rok. Bajecny schuzky. Planovali spolu Italii a nikdy jsem si tak dlouho s zadnou nerozumnel. Pak se neco stalo a uz me nechce videt. Prej o me neco slysela a ze jsem se ji prej naboural do fb. Vsecko je lez. Ja o ni stal. Kdyz jsem se ji tenkrat zeptal jestli nechce neco vic, tak prej cas ukaze. No a ona se nejak nastvala a uz me neodepisuje a nechce me videt. Jen jednou odepiisovala, kdyz jsem ji nechtel ztratit jako kamaradku, ale pak stejne me odkopla. Jinak se mi tenkrat sverovala i s problemy. Byl jsem do ni velkej blazen.

Jak byste tedy navazali kontakt, aby odepsala a aby to bylo v pohode?

Odpovědi
Drap

Když nechce, tak nechce. Vůbec bych ji nekontaktoval.

Hykam

Neřeš to, smiř se s tím, když ženská nechce,tak ji nedonutíš a když tak jen ze soucitu a i tak stejně později dojde na rozchod. Neponižuj se a peníze taky vždy všechno nevyřeší.
Vlastní zkušenost.