jirka F

Jak na zhoršující se závratě a pocit na zvracení?

Už asi přes dva měsíce,se mě motá hlava a je mě na zvracení,na kůži se mě předtím začali dělat takové červené flíčky.Ty asi do týdne zmizeli,ale motání hlavy a pocit na zvracení ne ty se naopak ještě zhoršují nevím už co s tím u lékaře jsem byl ale ten mě odkázal k psychologovi.Já si říkal že to také třeba může být stresem ale také moc nevím.

Nejlepší odpověď
ivzez

Zdravotní problémy je potřeba řešit s lékaři, v případě
potřeby i s psychologem. V žádném případě v internetu!

Jestli máte o závěru svého lékaře nějaké pochybnosti,
konzultujte s jiným. Nechte si jiného lékaře doporučit svou
zdravotní pojišťovnou (konzultaci hradí pojišťovna).
___

Motání hlavy může mít různé příčiny,
ale přes internet je nikdo nezjistí.

Další odpovědi
annas

Zkuste si přečíst článek.

V závěru se uvádí, že informace jsou určeny pro laickou veřejnost,a nenahrazují lékařské a fyzioterpautické vyšetření.

Nevím, jaké vyšetření vám provedl lékař, že vás odkázal na psychologa.
Někdy mohou souviset závratě i se zablokovanou krční páteří.

https://www.fy­zioklinika.cz/clan­ky-o-zdravi/poruchy-rovnovahy-zavrate

Protože se léčím alternativní medicínou, vím, co bylo příčinou mých závrati, jimiž jsem jednu dobu trpěla. U vás to může být jinak.

Zkuste si najít klinického psychologa, ten je zdarma, pokud máte problémy s psychikou, jako stanovil lékař. Nebo bych šla k jinému lékaři, zda má jiný názor.

marci1

Dej na odkaz lékaře a navštiv psychologa. 🙂