janek66

Jak na vás působí slovo „balíček“ a co si představíte při jeho vyslovení.

Pro mě spíš slovo balíček znamenalo nějaké překvapení, potěšení.....
Ale teď co vláda připravuje pořád nějaké „balíčky“ jsem na něj strašně alergický.Už nikomu nedávám pod stromeček nebo k narozeninám balíček, vždy to nazvu nějak jinak, protože místo radosti by mi to přineslo spíše vztek…

Nejlepší odpověď
lexx

Balíček úsporných opatření. Na ta slova šahám po revolveru.

Další odpovědi
aramah

Pochlubte se jak nazývate balíček :D

johana 56

Utahování opasků.

hanny 2

Teď si tak zpětně uvědomuju,že to slovo vůbec nepoužívám!Takže při vyslovení tohoto slova si představím tak akorát balíček z pošty.
Ale „balíčky úsporných opatření“ samozřejmě znám.

anonym

Balíček je něco co páchne po balíčku a vždy si vybavuji že musí být spláchnutý i s vynálezcem balíčků.

hanulka11

vidím otrhaný balíček z pošty – jinak mám raději dáreček