leorespect

Jak na to?

Ahoj!Z CZsharu jsem stahnul pisničky ve formatu MP3,nasledně jsem je vypalil pomoci Ashampoo 6 na CD-R…Nebere mi to ale ani přehravač CD/MP3 ani DVDíčko…Nemam tu hudbu před vypalovanim převest do jineho formatu?Nebo co s tim muže byt?Poradite něco?

Nejlepší odpověď
quentos

vypalovaná cédečka obecně občas zlobí. Když to bude zlobit pořád, resp. nehrát, zkusil bych do toho vrazit ještě 6 Kč za CD a vypálit to znova…
Mně to třeba občas hází (neoprávněně) hlášku „disc not finalized“ a dá si to říct po několikerém restartu, resp. zapnutí/vypnutí…

Další odpovědi
dave09

Kdysi přehrávačům vadily proměnlivé datové toky. A také neuzavřená cd/dvd. Zkusil bych něco z toho. Na takové zkoušení je vhodné přepisovatelné cd (cd-rw), pokud je přehrávač bere.