Lucie

Jak na sokyni?

Byla mou kamarádkou,ale zjistila jsem,že je na chlapy a ráda pije.Když se opije,klidně se před muži svlíká, atd.Přestala jsem se s ní stýkat,ale manžel ne.Popíjejí společně,i s jejím manželem.Já jsem zatím doma s dětmi.Navíc jezdí na výlety na kole,na lyžích,ve třech nebo ve dvou.Já sport neprovozuji.Mám strach,že mi ho přebere.Manžel je jako cvičený pejsek,na povel přiběhne,ale k ní.Co mám dělat?

Odpovědi
LuciJe

Promluvte si na toto téma s manželem a pokud možno bez emocí mu sdělte, co Vám vadí a proč a poslechněte si jeho stanovisko. Pak se společně domluvte na řešení.