Pavlina.K

Jak na slabost po nemoci?

Měla jsem teď 2 týdny silnou chřipku a stále nejsem úplně zdravá, takže jsem pochopitelně dost slabá. Doporučíte mi prosím jak v podstatě znovu „obnovit“ tělo. Nějaké vitamíný, koktejly… Nějaké rady jak dobít energii. Děkuju

Nejlepší odpověď
cochee

Papej nedobré, ale zdravé věci – syrovou zeleninu, ovoce, atd. a vynech věci dobré neboli nezdravé: uzeniny, slazené pití, konzervovaná jídla atd. 🙂

Další odpovědi
zzzlatokopka

Souhlas s cochee
Pokud si jedla antibiotika, tak jez hrozně moc probiotik, klidně i ty práškové z lékarny a k tomu hodně jogurtů.

briketka10

hlavně nedej na reklamu
nekupuj si Wobenzym :))

zjentek

zkus se pročistit (jídlo, voda, vzduch)

marci1

Zvyš příjem vitamínů, zejména zinku, který zvyšuje imunitu. Odpočívej, vyhýbej se fyzické zátěži. Tělo potřebuje nabrat sílu. 🙂