Avatar uživatele
anonym

Jak na sádrokarton?

Dobrý den.V kuchyni máme podhled kvůli digestoři a ještě k tomu bychom rádi tu část kuchyňě s vysokými skříněmi udělali vestavěnou,bohužel nevíme,jak konstrukci udělat,z jakých profilů,aby držela.Abyste pochopili,jak to myslím, dělali to v pořadu Jak se staví sen,v 5.sérii,16­.dílu.Tam však neměli podhled a neměli to obednění tak široké, my to budeme mít asi 3 metry, tak mám strach aby se profily neprohly.Díky za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5898 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

anonyme, bohužel přesný postup je na několk stran. Pokud mát zájem, hledejte mě.
ICQ 55180641
skype: milancukrar
mailto: milan.cukrar@volny.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renikled

Náš starší dům měl stropy, které doslova volaly po renovaci. Omítka opadávala, a tak jsme se rozhodli pro rekonstrukci pomocí rovných sádrokartonových podhledů. Firma https://sadro­kartonaripraha­.cz/ byla skvělou volbou. Dohodli jsme se během pár dnů a práce proběhla rychle a kvalitně. Podhledy krásně zakryly nedokonalosti a navíc nám umožnily elegantně vyřešit LED osvětlení. Vše bylo perfektně rovné a čistě provedené.

Avatar uživatele
elektrikář

Konstrukci vám navrhnou stavaří třeba v prodejně Knauf. Obvykle se zdvojují stojiny a použije s jich víc

před 5817 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek