Dobrý den.V kuchyni máme podhled kvůli digestoři a ještě k tomu bychom rádi tu část kuchyňě s vysokými skříněmi udělali vestavěnou,bohužel nevíme,jak konstrukci udělat,z jakých profilů,aby držela.Abyste pochopili,jak to myslím, dělali to v pořadu Jak se staví sen,v 5.sérii,16.dílu.Tam však neměli podhled a neměli to obednění tak široké, my to budeme mít asi 3 metry, tak mám strach aby se profily neprohly.Díky za odpovědi.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5898 dny |
Sledovat
Nahlásit
|

anonyme, bohužel přesný postup je na několk stran. Pokud mát zájem,
hledejte mě.
ICQ 55180641
skype: milancukrar
mailto: milan.cukrar@volny.cz
|
0
před 5898 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Náš starší dům měl stropy, které doslova volaly po renovaci. Omítka opadávala, a tak jsme se rozhodli pro rekonstrukci pomocí rovných sádrokartonových podhledů. Firma https://sadrokartonaripraha.cz/ byla skvělou volbou. Dohodli jsme se během pár dnů a práce proběhla rychle a kvalitně. Podhledy krásně zakryly nedokonalosti a navíc nám umožnily elegantně vyřešit LED osvětlení. Vše bylo perfektně rovné a čistě provedené.
Konstrukci vám navrhnou stavaří třeba v prodejně Knauf. Obvykle se zdvojují stojiny a použije s jich víc