budulínek

Jak lepit obkládačky

Koupil jsem obkládačky 10×10 cm. V krabici nejsou jednotlivě uloženy, ale nalepené vždy 9 ks na mřížce (asi vlákna z umělé hmoty)v podobě čtverce 3×3 ks i s mezerami. Mám lepit na stěnu tyto čtverce s 9 obkládačkami, nebo každou obkládačku odlepit z mřížky a přilepit na stěnu jednotlivě?

Nejlepší odpověď
mojitek

Dá se to lepit aniž by se to odďelovalo anebo to lze lehce oddělit a lepit každou zvlášť- to záleží na Vás.Ovšem u těch levnějších mám zkušenosti takové,že spáry nejsou vždy stejnoměrné,takže to chce nejdřív zkontrolovat a pak jednat.PS: lepte radši flexibilním lepidlem pro jistotu.

Další odpovědi
honza19hk

lepí se to tak jak to vyndáš z bedny tzn i s tou mřížkou vespod.Samozřejmě tam kde ti to rozměrově nevychází ,tak si to uprav.Tam řížka tam je také proto,že udržuje pořád stejné spáry.A bývá to papír.

Funna

pokud nechceš lepit jednotlivé kostky po jedné…poděkuj výrobci, že ti usnadnil práci .-)