betule

Jak na referát z AJ syn je v5.třídě a má něco napsat o škole.

Nejlepší odpověď
Reuef

Tak treba at si to zkusi napsat nejdriv v cestine a pak si to prelozi..jinak nevim s cim presne si nevite rady

Další odpovědi
huxa

Umí alespoň jeden rodič anglicky? Jestli ano, určitě by mu měl pomoci.

Na tyto referáty jsem šel rovnou od začátku-kolik má mít vět? Tolik jsem si jich napsal v češtině (co nejlehčeji, aby je dokázal i poté přeložit) a následně je přeložit, to neni snad nic těžkého.
Doplňuji:
Jestliže jste neměla syna v 15 letech, upřímně ho lituji, i on dokáže lépe formulovat větu a napsat otázku…

Conchus

To je děsivé. My tu budeme dělat pro rodiče doučovací kroužek!!!!!!!!!­!!!!!!