Jak na pohledávku 1000KČ?

Poslal jsem po domluvě kredit na tel.(1000kč) s tím,že mi budou $ vráceny,nebyly.
Znám dotyčného jméno,číslo účtu,a mám naší konverzaci,ve které potvrzuje přijetí kreditu na mob.telefon.
Chtěl bych peníze zpět,mám se obratit na policii?

Nejlepší odpověď
Mapel

1000,– Kč není trestní čin a spadá to do správního řízení. Jednoznačně to běhání za tu 1000,– nestojí. Lepší je sehnat další podvedené a pak už se to může napasovat na trestný čin. Částky se sčítají.

Další odpovědi
Drap

Dá se předpokládat, že nebudete jediný podvedený. Osobně bych se na policii obrátil

hanulka11

Tak se ponaučil a máš to pro podruhé. Pochybuji, že by se policie zabývala nějakou 1000kou .

Michal Kole

Do 5000 je to pouze přestupek