Yvetta Pokor

Jak na nakup zbozi?

Odpovědi
abendsbrot23

To je otázka jak pojď na mě z boku a přitlač.
Normálně přijdu do obchodu, vyberu něco, zaplatím a jdu domů.

gecco

Já jen dodám – pěšky – do krámu tě autem stejně nepustěj…
😁

teep

Poslat cokoli za nižší poštovné není problém se službou Zaslat.cz – jedná se o agregátor přepravy, který vám umožní dosáhnout takových cen poštovného a podmínek přepravy, které jinak od přepravců získávají jen velcí zasilatelé, kterí posílají balíky každý den. Balík můžete poslat z domova, nebo z práce, protože se jedná o přepravu zásilek ode dveří ke dveřím. Také pokud vám někdo má poslat balík z ciziny, dostanete jej přímo na adresu, kterou si určíte. A dopravce vám balík opravdu doručí, a ne že jen najdete lísteček ve schránce. Služba Zaslat.cz využívá přepravní služby více dopravců, takže si můžete vybrat přepravní službu, která vám opravdu vyhovuje. Může to být za nejlevnější poštovné, nebo nejrychleji. Standardem je také přehledné sledování zásilek. Zásilka je v systému vedena ihned od objednávky přepravy, takže nemusíte čekat, až ji tam někdo zapíše. Sledování zásilek je tak aktivní okamžitě a můžete tedy pohyb své zásilky sledovat ihned. Vyzkoušejte službu Zaslat.cz a budete mile překvapeni cenou poštovného. A k tomu žádné nošení balíku na poštu, žádné fronty na přepážce a žádné vyplňování podacích lístků nebo dodejek. 8)

Kikulinka85

Koukala jsem se tam na titan. Hezká nabídka a ceny super. Hele, je to nádobí vhodné na indukci?

XenieRo

Rozhodně. Já nikde jinde nenakupuju. Nákup na netu je pohodlný, výběr senzační a hlavně je na všechno klid. My to kuchyňské vybavení kupujeme na https://www.zgas­tro.cz/. Tam mají nejlepší nabídku, co jsme se dívali a porovnávali.

Pajka.111

Ahoj, prosím tě, jenom dotaz… Je ten titan vhodný na indukci?