pizda

Jak na citaci grafu v angličtině?

Jak v angličtině uvést zdroj grafu, který pramení ve vlastním výzkumu? V Česku se používá „vlastní výzkum“ nebo „vlastní zpracování“, ale jaká je fráze v angličtině? Dě­kuji

Nejlepší odpověď
seraphico

Podle Jany Hartmanové by to mělo být Source: Author

Zdroj: https://knihov­na.vse.cz/english/faq/how-to-cite-information-sources-that-i-used-when-creating-my-own-table-or-graph/

Další odpovědi
Ametyst

Normálně a jednoduše My work.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

pizda

No já právě někde našel: „Source: own elaboration“ a někde „Authors' own“