Jak na chlapečka a na holčičku?

máte někdo zkušenost s dietou na chlapečka má se užívat 2× tableta draslíku a na holčičku 1× tableta vápníku a 1× tableta hořčíku + upravení stravy?

Nejlepší odpověď
quentos

větší blbost jsem neslyšel… ;{)))>

Další odpovědi
Nuk nuk

Už jsem slyšela různé „zaručené“ metody, ale tahle patří mezi ty nejkurioznější.
Ne, ve skutečnosti žádná opravdu fungující metoda neexistuje. Pohlaví dítěte patří, a asi ještě dlouho bude patřit, mezi takovéty věci mezi nebem a zemí, které neovlivníte a už vůbec ne vědomě.

martina1

To teda slyším taky poprvé.U nás se zas říká,že když chce někdo kluka,má si dát pod postel kladívko.Já teda nezkoušela nic a máme holku i kluka,tak nevím.