Avatar uživatele
nikitta

jak na cervotoce v nepristupnem miste.

V dome se mi objevuji broucci, podle obrazku jsem zjistila nemilou vec a to ze se jedna o cervotoce cisarskeho.
Lozisko je nejspis nekde v tramech pod podlahou, tvorenou laminatovou plovouci podlahou, krocejovou folii, osb deskami a drevenymi prkny a az pod nimi se nachazeji tramy. Lze se jich zbavit jinak nez kompletnim rozebranim podlahy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Pokud se na trámy dostanete zespodu tak snad ano. Jinak nic jiného nezbyde než podlahu rozebrat a trámy vyměnit, protože brouk je totálně rozebere (přenáší na sobě výtrusy dřevokazných hub a plísní, takže na destrukci se podílejí společně). Vykuřování zřejmě zde nepomůže, protože tam jsou fólia apod. navrtávat podlahu taky nic moc.
Nafackujte dodavateli pokládky podlahy, protože ty trámy v podlaze již musely být napadeny pokud podlaha byla položena během několika posledních dvou či tří let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pesbrok

Jsou také mikrovlné zářičče mají je asanační firmy. Viděl jsem to v televizi ozařovali s tím trámy v roubence.Bývala asanační firma v pasáži u Rovařilů v Praze v domně který má průčelí na Florenc. Třeba poradí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek