jaymes

Jak můžou migranti dostávat sociální dávky?

Jak je možné, že imigranti ze Středního východu a Afriky, u nás dostávají tučné dávky, i když nemají naše občanství a neumí ani slovo česky?

Nejlepší odpověď
Drap

To velí přání a zákony EU za bohaté podpory různých neziskovek. Problém je v tom, že se nedodržují zákony. Ten kdo překročí nelegálně hranice a nedostane azyl porušil zákon a má být podle mezinárodního práva vrácen.
A to je i důvod proč se sem hrnou a i nadále pohrnou další a další. Pokud se dozvědí v chudé Africe nebo Asii, že stačí přijít a bez práce dostanu několikrát více peněz než doma i když budu pracovat, tak by byli hloupí, kdyby nepřijeli další.

Další odpovědi
autacek

Důvod je jednoduchý, když nebudou mít z čeho žít, začnou krást a loupit. Ostatně naprosto stejný princip funguje i dnes však víte s kým.

A jednodušší je, když jim společnost něco dá, než aby ten nešvar přerostl do nekontrolovaných měřítek.

Smackdown

To je to nejlepší,co je černý a s ciziny,tak musí mít výhody než bílí čistý vlastenci CR,to jste jeste nepochopili? Vlada dela vse proti normalnimu českemu názoru lidí v CR!!!

Elk

Protože Merkel je snad i placená za to, aby je pozvala za účelem zničení evropské kultury. Okrádá vlastní lidi, okrádá všechny, aby se zalíbila… ale komu a proč, to se brzy dozvíme.

hapiky

Mocná ruka EU nemá žádnou vizi. Když není vize, nikdo není za nic odpovědný, každý si dělá co chce. Proto ta jedna ruka neví co dělá ta druhá, nebo si nezávisle dělá co chce. Je na to lék: Kdo to nařizuje či povoluje, měli by mu strhávat z platu 50% na jejich podporu. Možná by se jim rozsvítilo v hrušce.

Kryšpín

Poněvadž jsou takové zákony a Německo je nejvíce štědré. První světová válka rakušáci, rakouský Ada a za spolupráce skopčáku, druhá světová válka opět skopčáci a v roce 2015 madam Merkelová nýní již z bratrského Německa začne vítat aa zvát do Evropy elegantně úprchlíky, což se jí za pomocí sluníčkářu povede

dr.luha

Protože obohacení Evropanů jinou, kvalitativně a inteligenčně vyspělejší kulturou má vyšší hodnotu než nějakých 105 tisíc Kč měsíčně pro pětičlenou rodinu.