Rokio

Jak může neúspěšný sebevrah utéct z lazaretu?

Tento vážně psychicky narušený člověk nežije, ale jenom přežívá. Má psychiku v kýblu a ještě utrpěl mnohačetné zlomeniny, a proto nemůže třeba chodit. Je upoutaný na vozíček, nebo dokonce na lůžko.

Jak pak má nepovoleně opustit psychinu, když je na uzavřeném oddělení a je pouze obtížně mobilní, nebo dokonce nepohyblivý?

Odpovědi
Kelt

Nevím, proč to řešíš? Když nemůže sám, najde si lidi a ti mu pomohou . Když to někdo zaplatí.

Drap

Buď mu musí někdo pomoci, nebo musí být kouzelník.

elkon

Nestarej se o druhé, sám potřebuješ léčit.