Reezo

Jak moc využíváte troubení / gestikulaci / nadávky, když jedete autem nebo jiným motorovým vozidlem?

Troubíte / gestikulujete / nadáváte při každé příležitosti, když někdo udělá chybu?
Já osobně troubím hodně vzácně, například když už by hrozila srážka. Gestikuluji, když mě někdo hrubě svou nepozorností ohrozí. Nadávám celkem pravidelně.

Odpovědi
Emefej

Netroubím ani negestikuluji, ale nadávkami nejhrubšího zrna nešetřím.

Dochy

Troubím jen vyjímečně, negestikuluji, nadávám poměrně pravidelně. Naposledy asi před 4 dny když vyjíždím z vedlejší na hlavní v zástavbě, mizernej rozhled a nějaká (samice skotu domácího) do té vedlejší odbočila z hlavní z prava… a klidně to vzala nejkratší cestou těsně kolem rohu, takže jsem musel brzdit dost prudce ještě před křižovatkou abych ji neustřelil zadek.

led

City prejavujem až po zastavení.

Justin1

Nevzpomínám si, že bych někdy troubil. Jenom komentuji. Naposled to bylo, když jsem se otáčel na křižovatce. Dal jsem blinkr doleva, přibrzdil jsem a za mnou jel nějaký blbec, který neměl lepší nápad než ignorovat můj levý blinkr a zleva mě předjet.

elkon

Podle momentální situace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.