Rokio

Jak moc se můžu špatně chovat, abych neskončil zavřený ve špitále?

Mohl bych se vás zeptat, kde je ta hranice? Které zlomyslnosti a zlé skutky si ještě mohu dovolit, abych nebyl odlifrován přímo do ústavu pro duševně choré? Můžete mi uvést několik příkladů?

A za co už bych skončil na psychině? Které chování je přes čáru?

poznámka: Nepište mi sem prosím – Vem si prášek. Jsem nediagnostikovaný psychopat a ne někdo, kdo má halucinace a bludy. V papírech mám zapsané diagnózy autismus a lehká mánie. Uvědomuji si, že jsem extrémně amorální člověk, který má ale dostatek intelektu, aby neskončil za mřížemi vězení a neměl záznam v rejstříku trestů. Přiznávám se, že to já Rokio jsem nahlásil odpověď uživatele Edison, ve které psal, abych si vzal prášek. Abych zakryl stopy, tak jsem dal palec uživateli dudu za stejnou odpověď na moji jinou otázku. Edison pak neměl tušení, kdo je ten mazálek. Ve skutečnosti jsem jím JÁ (pouze u tohoto typu odpovědi).

Odpovědi
Alesh

To takhle není, jak to píšeš. Primárně půjdeš k soudu, pak případně do basy. Ale pouze a jen v případě, že si soud vyžádá psychologický/psychi­atrický posudek, který tě shledá duševně nemocný, pak v takovém případě skončíš v blázinci.

elkon

Už bys měl jít k psychiatrovi, než něco provedeš. Protože normální člověk se tímhle vůbec nezabývá. A ideální by bylo, kdybys zde už přestal prudit. Je to otravné a nikoho to nezajímá.

Kelt

A proč to děláš? Co z toho máš? Občas máš divné otázky, protože něco sleduješ a tím tady hodně lidí vytáčíš, pak někoho nahlásíš a přiznáš se k tomu. Myslíš, že se ti uleví svědomí? Je tolik věcí zajímavých a je třeba hledat v životě to pozitivní a ne se za něco někomu mstít a hledat to špatné, nebo to špatné vyhledávat a provokovat.

Autista

Vem si prášek!

gumiczud

Vem si své prášky…

Rokio

elkon: Děkuji za radu. V reálném životě se chovám výrazně jinak než tady na tomto webu. Odpovědi.cz je webová stránka, kde se můžu vyřádit. K psychiatrovi chodím od 15-ti let a diagnózu jsem dostal ve 2. třídě. Vím, co je a co není trestné a normálně chodím do práce (alespoň na zkrácený úvazek), platím své závazky, dělám domácí práce a pro svoji rodinu si přeji jen to nejlepší.

zjentek

Rokio nenervuj se, buď v klidu. Myslím skutečný klid, ne rádoklidný reakce. Přece nepokácíš celej les, abys dostal pár bobrů, takový ty nejsi. (;